Dzień Świętego Mikołaja
06-12-2011

Dnia 6 grudnia w naszej szkole o godz. 10.40 na holu II piętra obchodziliśmy Dzień Świętego Mikołaja, który przygotował Samorząd Uczniowski pod opieką p. Izabeli Fatygi-Lato.

W świąteczny nastrój wprowadziły nas piosenki: "Z kopyta kulig rwie" (Kinga Dym, Dawid Fatyga, Bartosz Gil), "Last Christmas" (Martyna Kowal), "Zima ciągle wodzi mnie" (Piotr Kałka), "Merry Christmas every one" (Magdalena Żołędzka).

Szkolny kabaret w składzie: Łukasz Gądek, Dawid Łataś, Krzysztof Snoch i Damian Kozakowski przedstawił trzy skecze pt.: "Niebo", "Szkoła" i "Spotkanie na szczycie". Natomiast dziewczyny - Patrycja Borto i Magdalena Kowalska - zaprezentowały się w tańcach nowoczesnych.

Odbył się również "quiz mikołajkowy" a także konkurs na "Mikołaja i Śnieżynkę". Zwycięzcami zostali: Iwona Fijałkowska i Michał Zimierski.

• Samorząd Uczniowski