Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły
06-12-2011

Z okazji mikołajek w dniu 6.12.2011r. w szkole odbył się wewnątrzszkolny turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięło udział 10 drużyn. Mecze zostały rozegrane w dwóch grupach po pięć drużyn, a następnie zostały rozegrane mecze finałowe. Razem rozegrano dwadzieścia dwa mecze, zdobytych zostało 59 bramek.

Najlepszą drużyną okazała się klasa 2Ls pokonując w finale po rzutach karnych 3L. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Chalewski Piotr, najlepszym bramkarzem Kłek Michał a tytuł najlepszego strzelca otrzymał Kosek Kamil.

Grupa I

1. Wielebni

2. 2l

3. 3L

4. Bezimienni

5. Kowalów Team

Grupa II

1. Boca Juniors (2Ls)

2. 2Lp

3. Abrakadabra

4. 4Ti

5. Diil Gang

Mecz o trzecie miejsce: 4Ti – Kowalów Team - 1 : 0

Mecz o pierwsze miejsce: 2Ls - 3L - 2 : 2, po rzutach karnych: 3 : 2

Pierwsze miejsce - Boca Juniors (2Ls)

Drugie miejsce - 3L

Trzecie miejsce - 4Ti

Czwarte miejsce - Kowalów Team

2L

2Lp

Abrakadabra

Bezimienni

Diil Gang

Wielebni

Zwycięska drużyna turnieju z Organizatorami

Najlepszy strzelec - Kosek Kamil

Najlepszy zawodnik - Chalewski Piotr

Najlepszy bramkarz - Kłek Michał

Tabela Końcowa

1. Boca Juniors 2Ls

Michał Kłek, Paweł Jaskólski, Radosław Osman, Sebastian Osman, Łukasz Fendrych, Bartosz Kawiorski, Paweł Hernicki, Karol Wachowicz.

2. 3L

Dominik Butenko, Damian Sęk, Kamil Kosek, Marcin Pawłowski, Mateusz Czuba, Bartosz Makulski, Dawid Nawrot.

3. 4Ti

Piotr Chalewski.A, Piotr Chalewski.R, Konrad Felis, Łukasz Dybicz, Krzysztof Chatys, Arkadiusz Krzysztofik, Konrad Gryń, Tomasz Jagodziński.

4. Kowalów Team

Bartłomiej Kurkowski, Konrad Pabjan, Tomasz Grzegorczyk, Sebastian Pastuszko, Paweł Matera, Marcin Baliński, Bartłomiej Trela, Adrian Sadowski.

5. 2L

Dawid Fatyga, Bartosz Gil, Patryk Błaszkiewicz, Stępień Przemysław, Paweł Skrzypczyk, Michał Dercz, Piotr Molęda, Jakub Prusicki, Konrad Olszak.

6. 2Lp

Kamil Gawor, Mateusz Łataś, Mateusz Król, Błażej Trybek, Radosław Kucharski, Mateusz Bańbura, Konrad Kot.

7. Diil Gang

Radosław Dzięcioł, Jarosław Serafin, Nowakowski Jakub, Florczyk Mateusz, Paw Piotr, Wrześniewski Jakub, Wołczyk Krystian, Imbór Mateusz.

8. Bezimienni

Andrzej Bik, Aleksander Karpiński, Mateusz Krzykała,  Hubert Niestój, Dawid Dąbrowski, Damian Kozieł.

9. Abrakadabra

Kamil Molenda, Adrian Bida, Patryk Michalski, Szymon Ciepluch, Krzysiek Krystian, Damian Kręcisz, Mateusz Gajek, Kamil Moś.

10. Wielebni

Mateusz Sędek, Błażej Kmieć, Rafał Krzysztofik, Łukasz Kowalczyk, Piotr Kałka, Łukasz Misiara, Damian Koza, Konrad Szczęch.

• Nauczyciele wychowania fizycznego