Turniej Piłki Nożnej chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Władysława Równickiego
03-10-2014

Z okazji Dni Patrona Szkoły w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 odbył się Turniej Piłki Nożnej chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Władysława Równickiego. Do turnieju przystąpiły trzy szkoły: ZSP nr 1z Jędrzejowa, ZSP nr 2 z Jędrzejowa, LO z Jędrzejowa. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 wystawił dwie drużyny.

Rozgrywki toczyły się systemem pucharowym.

• ZSP nr 1 drużyna "A" - ZSP nr 1 drużyna "B" 3:0
  • I LO – ZSP nr 2 0:2

Mecz o trzecie miejsce:

• ZSP nr 1 - I LO 1:3

Mecz o pierwsze miejsce:

• ZSP nr 2 – ZSP nr 1 drużyna "A" 1:1 karne 2:4

Skład zwycięskiej drużyny:

Dominik Gala, Patryk Sieradzki, Andrzej Sójka, Sebastian Kaleta, Aleksander Karpiński, Robert Szymański, Jarosław Owczarek, Adrian Bida, Damian Konik, Michał Seredyka, Krystian Smolarczyk, Łukasz Sosnowski.

Mecze sędziował Józef Piotrowski.

Na zakończenie turnieju Dyrektor ZSP nr 1 Władysław Równicki wręczył puchary, dyplomy i indywidualne nagrody.

Najlepszym strzelcem turnieju został Patryk Markiewicz, a najlepszym bramkarzem Dominik Gala.

• Nauczyciele wychowania fizycznego