Mikołajkowa zbiórka żywności
06-12-2014

Podobnie jak w latach ubiegłych w dniu 6 grudnia członkowie Szkolnego Koła PCK uczestniczyli w przedświątecznej zbiórce żywności organizowanej przez Rejonowy Zarząd PCK w Jędrzejowie. W tym roku akcja przebiegała pod hasłem „Mikołajkowa zbiórka żywności i słodyczy”.

Uczniowie klas II lb, II lem, II RH oraz Ic zbierali żywność i słodycze w sklepie „Stokrotka”. Z zebranych produktów zostały przygotowane paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących, w tym także uczniów naszej szkoły.

• Elżbieta Cichoń