"Konarski" najlepszy w Turnieju Halowej Piłki Nożnej
08-12-2014

W dniu 8.12.2014 roku odbył się XIV Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Dyrektora I LO im. M. Reja w Jędrzejowie. W turnieju tym wystąpiła reprezentacja ZSP nr 1 w Jędrzejowie. Turniej ten odbył się na hali I LO w Jędrzejowie. Drużyna ZSP nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego zajęła pierwsze miejsce pokonując ZSP nr 2 im. Stefana Roweckiego Grota i I LO im. M .Reja.

Oto wyniki meczów rozegranych przez ZSP nr 1:

ZSP nr 1 – ZSP nr 2 8:2

Strzelcy bramek dla ZSP nr 1: Jarosław Owczarek 2, Aleksander Karpiński 5, Bartosz Gil 1.

ZSP nr 1 - I LO 4:3

Strzelcy bramek dla ZSP nr 1: Jarosław Owczarek 1, Aleksander Karpiński 2, Damian Gala 1.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali takze indywidualne nagrody. Najlepszy strzelcem turnieju został Aleksander Karpiński, a miano najlepszego zawodnika przypadło Jarosławowi Owczarkowi.

Drużyna ZSP nr 1 wystąpiła w składzie: Damian Gala, Mateusz Kałwa, Jarosław Owczarek, Robert Szymański, Sebastian Kaleta, Andrzej Sójka, Adrian Bida, Aleksander Karpiński, Bartosz Gil, Patryk Sieradzki.

• Mirosław Szczygieł, Robert Wójcik