Członkowie KMT w Przedszkolu nr 1 w Jędrzejowie
05-12-2014

Dnia 5 grudnia 2014 roku członkowie Koła Miłośników Teatru wraz z opiekunką panią Agnieszką Maciąg-Wojtanowską po raz kolejny uczestniczyli w organizacji Spotkania z Mikołajem w Państwowym Przedszkolu nr 1 w Jędrzejowie.

W rolę pociesznego Staruszka wcielił się Marek Frankiewicz z klasy 4i, a towarzyszyły mu trzy prześliczne Śnieżynki: Martyna Fendrych, Tatiana Jeżewska i Wiktoria Szumiał – uczennice klasy 2lb. Wszyscy bawili się świetnie. Śnieżynki śpiewały wraz z Mikołajem zimowe piosenki. Tańczyły walczyka z maluszkami. Nasi Mikołaje rozmawiali z dziećmi i Paniami Wychowawczyniami, a co najważniejsze rozdawali wielkie paczki z prezentami.

• Agnieszka Maciąg - Wojtanowska