Ferie na sportowo w "Konarskim"
20-02-2015

Dnia 20 lutego byliśmy organizatorami Turnieju Piłki Nożnej Halowej dla uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu jędrzejowskiego. Zawody odbyły się z inicjatywy dyrekcji i nauczycieli wychowania fizycznego i miały na celu zachęcenie młodzieży do aktywnego spędzenia czasu wolnego w okresie ferii zimowych. W turnieju wzięło udział 90 uczniów z ośmiu szkół:

• Gimnazjum nr 1 w Jędrzejowie
  • Gimnazjum nr 2 w Jędrzejowie
  • Gimnazjum w Boleścicach
  • Gimnazjum w Mierzwinie
  • Gimnazjum w Motkowicach
  • Gimnazjum w Nagłowicach
  • Gimnazjum w Sędziszowie
  • Gimnazjum w Sobkowie

Młodzież rywalizowała w dwóch grupach, mecze choć były wyrównane i zacięte odbywały się zgodnie z zasadami fair-play. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

• I miejsce - Gimnazjum nr 1 w Jędrzejowie
  • II miejsce - Gimnazjum w Sędziszowie
  • III miejsce - Gimnazjum w Nagłowicach

Królem strzelców turnieju został Mateusz Słoka z Gimnazjum w Sędziszowie, a najlepszym bramkarzem – Wojciech Pol z Gimnazjum nr 1 w Jędrzejowie.

Organizatorzy dziękują opiekunom drużyn za przybycie i przygotowanie młodzieży do zawodów oraz panu Łukaszowi Świerkowskiemu za ufundowanie słodkiego poczęstunku.

• Nauczyciele wychowania fizycznego