Dzień Sportu w Konarskim
01-06-2011

Z okazji Dnia Sportu w dniu 1 czerwca odbyły się w naszej szkole międzyklasowe rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt i w piłce nożnej chłopców. Zawody rozpoczęły się meczem piłki ręcznej nauczyciele - uczniowie. Po zaciętej walce i dużych emocjach spotkanie zakończyło się zwycięstwem nauczycieli w rzutach karnych. W regulaminowym czasie wynik był remisowy 13:13. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano ucznia kl. II Ls Piotra Tutaja.

W turnieju piłki siatkowej dziewcząt wzięło udział 10 drużyn. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce - kl. I Lb

II miejsce - kl. I E

III miejsce - kl. II Lh

Najlepszą zawodniczką wybrano uczennicę klasy I Lb - Katarzynę Trzcińską.

W turnieju piłki nożnej chłopców wzięło udział 9 drużyn. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

I miejsce - kl. II L

II miejsce - kl. III i

III miejsce - kl. I L

Najlepszym zawodnikiem wybrano ucznia kl. III i -Piotra Chalewskiego, najlepszym bramkarzem został uczeń kl. II L -Dawid Nawrot, a królem strzelców uczeń kl. I L -Dawid Fatyga.

Uroczystego zakończenia zawodów i wręczenia dyplomów dla najlepszych drużyn i zawodników dokonał pan dyrektor Władysław Równicki. W rozgrywkach wzięło udział łącznie ponad 220 uczniów. Dla wszystkich uczestników Rada Rodziców ufundowała napoje i batoniki.

Zawodnicy i organizatorzy dziękują kibicom i nauczycielom za liczne przybycie i kulturalny doping.

• Nauczyciele wychowania fizycznego