Wręczenie Stypendiów Starosty Jędrzejowskiego
18-05-2011

18.05.2011r. w Muzeum im. Przypkowskich w Jędrzejowie odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów starosty dla wyróżniających się uczniów szkół ponadgimnazjalnych w roku szkolnym 2010/2011.

Wśród nagrodzonych znalazła się dwójka uczniów naszej szkoły: Katarzyna Równicka z klasy IILb o średniej ocen 4,85 i różnorodnych zainteresowaniach - m.in zdobyła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim o Stefanie Żeromskim oraz reprezentowała uczniów naszej szkoły na spotkaniu z prezydentem Bronisławem Komorowskim podczas Gali z okazji Dnia Przedsiębiorczości, oraz Radosław Suliga z klasy II L, który wykazuje się wyjątkowymi zdolnościami muzycznymi i reprezentuje szkołę w uroczystościach pozaszkolnych.

Stypendyści odebrali z rąk starosty jędrzejowskiego Edmunda Kaczmarka symboliczne czeki. Towarzyszyli im dyrektor Władysław Równicki, wychowawcy: Elżbieta Grad i Bartosz Grudzień oraz rodzice stypendystów. Katarzyna Równicka w imieniu wszystkich wyróżnionych podziękowała panu staroście składając jednocześnie obietnicę ciągłego rozwoju swoich zainteresowań i pasji oraz aktywnej pracy na rzecz społeczności lokalnej.

• Bartosz Grudzień