Konkursy i Olimpiady

Finał "Elektryzującej Pasji"
17-04-2015

Dnia 17 kwietnia odbył się we wrocławskim Ratuszu Miejskim w Galerii Pasjonatów finał konkursu "Elektryzująca Pasja". Monika Kasperczyk znalazła się ze swoją pasją tuż za podium zdobywając wyróżnienie i elektryzującą nagrodę marki Lenovo oraz zestaw gadżetów firmy organizującej konkurs.

Jak widać na zdjęciach nasze stoisko było najbardziej oblegane a i na rynku wrocławskim nie obeszło się bez ciekawskich fotografów ;)

Szkolny Klub Europejski gratuluje i zaprasza wszystkich uczniów do udziału w kolejnych konkursach.

• Anna Krempińska