Konkursy i Olimpiady

Rozstrzygnięto konkurs „KLASA Z KLIMATEM”
02-03-2015

Konkurs Klasa z Klimatem zorganizowany był w ramach projektu edukacyjnego Błękitny Pakiet skierowanego do szkół w roku szkolnym 2013/2014. Wówczas 15 nauczycieli wraz z młodzieżą z wybranych klas przystąpiło do konkursu, którego celem było zwiększenie świadomości uczniów w zakresie zmian klimatycznych i związanej z nimi konieczności oszczędzania surowców nieodnawialnych. Po przeprowadzeniu 2 lekcji obejmujących wiedzę z tego zakresu uczniowie wspólnie z nauczycielami zadeklarowali indywidualne sposoby oszczędzania energii i wody na rok 2014. W styczniu 2015 roku nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Szkoła otrzymała certyfikat „Klasy z Klimatem”, a klasy które zadeklarowały największe oszczędności zostały wyróżnione wraz z opiekunami.

Wyróżnienia w postaci dyplomów otrzymali wychowawcy wraz ze swoimi klasami:

• P. Sabina Chechelska
  • P. Wioletta Bugajska