Vive Targi Kielce w "Konarskim"
21-10-2013

21 października 2013 mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole zawodnikówVIVE Targi Kielce: Tomasza Rosińskiego, Piotra Chrapkowskiego, Piotra Grabarczyka, którzy są również reprezentantami Polski w piłce ręcznej.

Spotkanie z młodzieżą naszej szkoły rozpoczęło się w sali konferencyjnej od krótkiego przedstawienia zawodników. Następnie uczniowie mieli okazję zapytać zawodników o wiele aspektów, m.in. dlaczego właśnie piłka ręczna?, czy treningi są bardzo ciężkie?, czy dojście do takiego poziomu wymagało wielu wyrzeczeń?...

Po puli pytań zawodnicy rozdawali autografy, foldery ,szaliki, koszulki, drobne upominki z logo klubu VIVE Targi Kielce.

W drugiej części wizyty zawodnicy pokazali kilka ćwiczeń, w których uczestniczyła młodzież szkoły. Po krótkim rozruchu zawodnicy pozowali do wspólnych zdjęć.

Dzięki sponsorowi firmie 7nt z Jędrzejowa nasza szkoła pozyskała 3 nowe profesjonalne piłki do użytku uczniów.

• Marzena Magiera-Albin