Konkursy i Olimpiady

Konkurs "Lekcje z ZUS"
16-11-2015

Dnia 16.11.2015r. w naszej szkole odbył się I etap Konkursu Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych realizowany pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Jest to drugą edycja konkursu organizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie realizujący swoje zadanie przez jednostki organizacyjne a współorganizatorami są szkoły ponadgimnazjalne biorące udział w programie edukacyjnym Organizatora pn. „Lekcje z ZUS”. Zadaniem konkursu było wyłonienie trzech najlepszych uczniów do etapu drugiego, który odbędzie się w marcu 2016r.

Tegoroczna edycja konkursu składała się z 20 pytań testowych wielokrotnego wyboru. Maksymalnie można było uzyskać 20 punktów. Najlepiej napisały prace: Sylwia Uchniak – uzyskując 20 punktów, Karolina Trawa – 19 punktów i Karolina Zygan – 19 punktów. W etapie drugim uczennice będą rywalizować zespołowo. Życzymy powodzenia.

• Alicja Garus