Mikołajki w "Konarskim"
04-12-2015

Dnia 4.12.2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie obchodzony był Dzień Świętego Mikołaja. Uczniowie przebrani w "mikołajowe" czapki świętowali ten dzień w zespołach klasowych oraz na II Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt. Organizatorami rozgrywek byli: Samorząd Uczniowski oraz nauczyciele wychowania fizycznego. W zmaganiach wzięły udział 4 drużyny: klasa 1 HR, 2 b, 2 c oraz 3 HR + 3 e.

Turniej był rozgrywany systemem każdy z każdym. Wyniki poszczególnych meczów przedstawiaja się następująco:

1. 3 HR + 3 E – l HR 6 : 0
  2. 2 c – 2 b 1 : 1
  3. 3 HR + 3 E – 2 c 2 : 1
  4. l HR – 2 b 0 : 4
  5. 3 HR + 3 E – 2 b 2 : 3
  6. l HR – 2 c 0 : 2

Klasyfikacja końcowa:

• I miejsce – 2 b
  • II miejsce – 3 HR + 3 E
  • III miejsce – 2 c
  • IV miejsce – l HR

Turniej przebiegał w miłej atmosferze. Doping uczniów naszej szkoły był fantastyczny. Czuło się ducha sportowego i klimat rodem z Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Dyplomy i nagrody ufundowali organizatorzy turnieju.

Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy większą liczbę dziewcząt do wzięcia udziału w kolejnym turnieju za rok.

• Dominika Koza