Konkursy i Olimpiady

I edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
14-12-2015

W roku szkolnym 2015/2016 rozpoczęła się I edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich, jako kontynuacja dotychczasowego Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Program I Olimpiady WiUHM obejmuje problematykę ogólną, głównie z zakresu przedmiotów ekonomicznych i handlowych oraz zagadnienia związane z tematem wiodącym, który brzmi: „Rynek pracy w Polsce – wyzwania, szanse i zagrożenia”.

14 grudnia do etapu szkolnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności przystąpili: z klasy 3e Monika Kasperczyk i Dawid Koper oraz z klasy 4e Dominika Sęk i Dariusz Wachowicz. Wkrótce dowiemy się kto z tej czwórki pojedzie 9 marca 2016 roku na zawody okręgowe aby reprezentować naszą szkołę. Życzymy powodzenia!

• Anna Krempińska