Konkursy i Olimpiady

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo Menedżerskich – etap okręgowy
09-03-2016

W roku szkolnym 2015/2016 rozpoczęła się I edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich, jako kontynuacja dotychczasowego Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Program I Olimpiady WiUHM obejmuje problematykę ogólną, głównie z zakresu przedmiotów ekonomicznych i handlowych oraz zagadnienia związane z tematem wiodącym, który brzmi: „Rynek pracy w Polsce – wyzwania, szanse i zagrożenia”.

9 marca 2016 roku na zawody okręgowe aby reprezentować naszą szkołę w Poznaniu pojechali:

1. Monika Kasperczyk, klasa 3e
  2. Dawid Koper, klasa 3e
  3. Dariusz Wachowicz, klasa 4e

Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test pisemny sprawdzający wiadomości w zakresie tematu wiodącego i problematyki Olimpiady. Teraz czekamy na wyniki , które zostaną ogłoszone 24 marca. Wtedy też dowiemy się czy naszym uczniom będzie dane zmierzyć się w finale 14 – 15 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej.

• Anna Krempińska