Młoda Krew Ratuje Życie
15-03-2016

Dnia 15.02.2016r. kolejna grupa naszych uczniów przystąpiła do grona Bohaterów biorąc udział w akcji honorowego oddawania krwi. Akcja została poprzedzona spotkaniem informacyjny z pracownikami Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.

Chętnych do oddania było bardzo dużo. Część z różnych względów zdrowotnych nie została zakwalifikowana. 43 uczniów oddało łącznie ponad 20 litrów krwi. Największą grupę krwiodawców stanowili uczniowie klas 4L, 3I i 3HR. Wszystkim, którzy powiększyli grono członków działającego przy naszej szkole klubu HDK, serdecznie dziękujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej akcji.

• Elżbieta Cichoń, Iwona Stankiewicz