Konkursy i Olimpiady

"Bateriadę" czas zacząć!!!
02-11-2013

Przy okazji trwania XXIX edycji Olimpiady Wiedzy Ekologicznej firma Remondis Electrorecycling ogłosiła ogólnopolski konkurs zbiórki zużytych baterii w szkołach ponadgimnazjalnych pod hasłem „Bateriada”. Członkowie szkolnego koła Ligi Ochrony Przyrody zgłosili naszą szkołę do udziału w konkursie. Konkurs trwa od listopada 2013r do maja 2014r i dotyczy zbierania zużytych baterii oraz akumulatorów. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w czerwcu 2014 roku. Materiały informacyjne będzie można znaleźć na tablicy koła LOP.

Zbiórka odbywa się w sali nr 31 u p. Bożeny Smorąg.

• Bożena Smorąg