Blended e-learningowy kurs doradztwa zawodowego
08-11-2016

3-4 listopada w Centrum Edukacyjnym w Wólce Milanowskiej odbyły się zajęcia stacjonarne z doradztwa zawodowego i kultury zawodu dla uczniów (łącznie 12 godzin). W zajęciach wzięło udział 18 uczniów klasy II technikum informatycznego. W najbliższym czasie przewidziane są również zajęcia e-learningowe.

Podczas zajęć uczniowie mogli poznać swoje mocne i słabe strony, określić typ osobowości ułatwiający wybór odpowiedniego zawodu oraz poznać własne predyspozycje zawodowe. Wzięli również udział w „burzy mózgów” dotyczącej źródeł pozyskiwania informacji o zawodach. Poznali tradycyjne i nowoczesne możliwości poszukiwania pracy.

Uczniowie zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia wrócili do Jędrzejowa.

• Marek Pułka