Konarski najlepszy w Turnieju Halowej Piłki Nożnej
17-11-2016

W dniu 17-11-2016 odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej chłopców. Organizatorem turnieju był Szkolny Związek Sportowy oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie. Zawody odbyły się na hali sportowej ZSP nr 1 w Jędrzejowie.

Do turnieju przystąpiły trzy szkoły z Jędrzejowa: ZSP nr 1, ZSP Nr 2 oraz I L.O. W zawodach po zaciętej rywalizacji, a także po dużych emocjach podczas meczów zwyciężyła reprezentacja ZSP nr 1. Drugie miejsce w turnieju zajęło ZSP Nr 2, a ostatnie miejsce przypadło I L.O im. Mikołaja Reja.

Rozgrywki toczyły się systemem każdy z każdym a wyniki spotkań przedstawiają się następująco:

ZSP nr 1 - I L.O im. Mikołaja Reja - 4:2

ZSP Nr 2 - I L.O im. Mikołaja Reja - 3:3

ZSP nr 1 - ZSP Nr 2 – 5:5

Klasyfikacja końcowa

I miejsce - ZSP nr 1

II miejsce - ZSP Nr 2

III miejsce - I L.O im. Mikołaja Reja

Uczniowie naszej szkoły otrzymali także indywidualne nagrody. Najlepszym strzelcem turnieju został Kamil Bednarek z ZSP nr 1. Mecze sędziował Józef Piotrowski.

Na zakończenie turnieju zastępca dyrektora szkoły Małgorzata Wojtasik oraz sekretarz Szkolnego Związku Sportowego Pan Ryszard Ciećko wręczyli pamiątkowe puchary, statuetki i dyplomy.

• Nauczyciele wychowania fizycznego