Konkursy i Olimpiady

IX Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna
02-12-2016

Czworo uczniów z klasy 3 technikum logistycznego: Kinga Kot, Patryk Raczyński, Piotr Nowak i Maciej Ślusarczyk zakwalifikowało się do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Olimpiada, skierowana do uczniów szkół średnich została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie olimpiad tematycznych, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.

W roku szkolnym 2016/2017 w etapie szkolnym olimpiady wzięło udział prawie 8000 uczniów z całej Polski. 02 grudnia 2016r w Krakowie odbył się etap okręgowy, w którym uczniowie zmierzyli się z testem wielokrotnego wyboru.

Wyniki poznamy jeszcze w tym miesiącu. Powodzenia!

• Bartosz Grudzień