Konkursy i Olimpiady

Wyniki etapu szkolnego XXX OWE
05-12-2016

5 grudnia 2016 roku zostały ogłoszone listy osób zakwalifikowanych do zawodów II stopnia XXX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej wraz z uzyskanymi przez nich wynikami. W gronie najlepszych Ekonomistów w województwie świętokrzyskim znalazły się aż dwie uczennice naszej szkoły. Monika Kasperczyk z klasy 4 e uzyskała 68 punktów co dało jej drugie miejsce w województwie a Magda Życińska z klasy 3 er uzyskując 55 punktów zamknęła 20-tkę szczęśliwców, którzy już 13 stycznia 2017 roku wezmą udział w etapie okręgowym w Kielcach, który będzie miał charakter pisemny i składał się z trzech elementów:

• jednego pytania o charakterze ogólnym nawiązującego do hasła przewodniego Olimpiady,
  • zadania z analizy finansowej,
  • 30 pytań testowych.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

• Anna Krempińska