Paczka dla Bohatera!
14-12-2016

Samorząd Uczniowski przystąpił do akcji „Paczka dla Bohatera”, której współorganizatorem był Tomasz Puchrowicz, absolwent naszej szkoły. Ta wspaniała inicjatywa została z entuzjazmem przyjęta przez całą społeczność uczniowską, co widoczne było poprzez duże zainteresowanie a także ilość dostarczonych produktów. Przez kilka dni uczniowie przynosili żywność z dłuższym terminem przydatności i chemię gospodarczą, które zostały 14 grudnia spakowane i przekazane kombatantom wojennym z naszego regionu.

Warto tutaj zaznaczyć, że ta akcja to nie tylko pomoc rzeczowa ale przede wszystkim wyrażona w ten sposób pamięć i szacunek do bohaterów, którzy wywalczyli mam pokój! Dziękujemy Wam!

• Małgorzata Wielińska