Spotkanie świąteczne
21-12-2016

W dniu 21 grudnia 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie odbyła się uroczysta wigilia, w której uczestniczyli nauczyciele, uczniowie, pracownicy administracji i obsługi oraz dziekan parafii Świętej Trójcy – ks. Leszek Sztandera i proboszcz parafii Matki Bożej Łaskawej – ks. Franciszek Piwowarczyk.

Na początku uczniowie przedstawili montaż o tematyce bożonarodzeniowej pt.: "Raduj się świecie", które wprowadziło w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.

Po przedstawieniu wystąpił pan dyrektor Władysław Równicki, który złożył życzenia dla nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Następnie zabrał głos ks. dziekan – Leszek Sztandera, który mówił o istocie Bożego Narodzenia – o prawdziwym spotkaniu z Chrystusem w Eucharystii.

Wspólnie utworzyliśmy krąg i wszyscy zgromadzeni złożyli sobie świąteczne życzenia łamiąc się opłatkiem, a następnie w sali konferencyjnej odbyła się degustacja potraw wigilijnych.

W dniu 22 grudnia 2016r. odbyły się wigilie klasowe:

• Agnieszka Bugajska