Konkurs Samorządu Uczniowskiego
25-01-2017

Na przełomie grudnia i stycznia w Naszej szkole odbył się konkurs na „Bożonarodzeniowy wystrój Sali lekcyjnej”. Wszystkie klasy przystąpiły do rozgrywek, czego efektem było stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w całej szkole. Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski. Rywalizacja była zacięta. W tym roku szkolnym komisja konkursowa postanowiła przyznać główną nagrodę trzem klasom, co wynikało z bardzo niewielkiej różnicy w punktacji sal (wszystkie 3 pierwsze miejsca różnił 1 punkt). Nagrodą dla klas będzie wybór jednego dnia wolnego od sprawdzianów, kartkówek i odpowiedzi ustnych. Dyplomy zostały rozdane przed feriami na apelu samorządu uczniowskiego. A oto pierwsza dziesiątka konkursu:

1. Sala 35
  2. Sala 26
  3. Sala P2
  4. Sala 17
  5. Sala 37
  6. Sala 31
  7. Sala 38
  8. Sala 39
  9. Sala 23
  10. Sala 16

Szczegółowe wyniki znajdziecie na tablicy ogłoszeń Samorządu Uczniowskiego.

Gratulujemy zwycięzcom!

• Magdalena Prusicka