Konkursy i Olimpiady

"Poznaj swoje prawa w pracy” – etap regionalny
10-03-2017

10 marca w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach odbył się etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”. Naszą szkołę reprezentowały Magda Dziopa i Magdalena Życińska z klasy 3er.

Konkurs jest organizowany w szkołach uczestniczących w realizacji programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”. Konkurs jest formą popularyzacji tego programu oraz sprawdzianem jego efektywności dla szkół i ich uczniów.

Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy a także upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.

• Anna Krempińska