Konkursy i Olimpiady

VII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej
08-03-2017

8 marca 2017 r. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbył się VII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Łodczyk, Mateusz Lipiec, Daniel Szymela z klasy 2L oraz Kinga Kot, Patryk Raczyński i Piotr Nowak z klasy 3L.

Konkurs, który patronatem objęły m.in. firmy z branży logistycznej - Raben Logistics Polska, Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze oraz Śląskie Centrum Logistyki, to przedsięwzięcie skierowane do uczniów z całego kraju, którzy kształcą się w zawodach - technik logistyk i technik spedytor. Głównymi nagrodami był Złoty Indeks Wyższej Szkoły Biznesu oraz staże w dużych firmach branży logistycznej.

W czasie konkursu uczniowie zmierzyli się z 60-minutowym testem składającym się z 25 pytań zamkniętych (za odpowiedź błędną punkty ujemne) i 5 otwartych.

Wśród blisko 300 uczestników z całej Polski nasi reprezentanci zanotowali bardzo dobry wynik:

Piotr Nowak z klasy 3L - miejsce 5,

Daniel Szymela z klasy 2L - miejsce 18.

• Bartosz Grudzień