Siatkarki z Konarskiego najlepsze w Małogoszczu
27-03-2017

W dniu 27 marca w Małogoszczu został rozegrany Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. W zawodach wzięły udział cztery zespoły: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. gen. Stefana „Grota” Roweckiego, dwie drużyny Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Małogoszczu oraz zespół naszej szkoły. Reprezentacja Konarskiego przystąpiła do Turnieju mocno zmobilizowana i z wielką wolą odniesienia sukcesu, co widoczne było podczas każdego spotkania. Pomimo braku 4 kontuzjowanych zawodniczek dziewczyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony wygrywając wszystkie mecze:

• ZSP nr 1 – ZSP nr 2 2:1,
  • ZSP nr 1 – ZSO Małogoszcz 1 2:0,
  • ZSP nr 1 - ZSO Małogoszcz 2 2:1.

Podczas zawodów szkołę reprezentowały: Kamila Błaszczyk, Sylwia Piaszczyk, Iza Zdańska, Justyna Dąbek, Kinga Kunicka, Julka Kędzierska, Klaudia Główczyńska, Karolina Baran, Patrycja Grabowska, Ola Sęk, Angelika Mastyna. Szczególne podziękowania należą się tegorocznym maturzystkom z klas 3b, 4HR i 4E, które przez trzy lata stanowiły trzon reprezentacji szkoły i były jej podporą.

• Elżbieta Cichoń