Targi Edukacyjne w Krakowie
24-03-2017

Czas matur zbliża się nieubłaganie. Wielu maturzystów coraz częściej zadaje sobie pytanie, jakie od października podjąć studia? W odpowiedzi na te pytania z całą pewnością pomógł wyjazd do Krakowa, na Targi edukacyjne, podczas których prezentowały się: uczelnie wyższe, szkoły policealne oraz technika. Przy okazji targów, uczniowie odwiedzili Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej. Mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni oraz wysłuchania prelekcji pani dr Renaty Rettinger dotyczącej przemian zachodzących na Kubie i pana mgr Michała Apollo na temat życia i obyczajów panujących w Singapurze. Maturzyści odwiedzili również Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie mogli zapoznać się z kierunkami kształcenia tejże uczelni.

Opiekunami wycieczki byli: Marcin Białek, Alicja Garus, Renata Guździk, Włodzimierz Piasecki, Barbara Terczyńska.

• Marcin Białek