Maturzyści „Konarskiego” na meczu Vive Tauron Kielce
21-03-2017

Wielkie sportowe emocje stały się udziałem uczniów klas maturalnych technikum naszej szkoły dzięki zajęciu trzeciego miejsca w konkursie na najlepszą studniówkę 2017 roku, organizowanym przez Echo Dnia. 21 marca uczniowie klas 4E, 4HR, 4I i 4L kibicowali drużynie Vive Tauron Kielce podczas odbywającego się w kieleckiej Hali Legionów meczu PGNiG Superligi przeciwko drużynie MMTS Kwidzyn.

Atmosfera w Hali Legionów była gorąca i przy niesamowitym dopingu publiczności Vive pewnie pokonało graczy z Kwidzyna 35:24. Dla naszych maturzystów ukoronowaniem doskonałej zabawy było zrobienie wspólnego zdjęcia z zawodnikami Vive Tauron Kielce.

• Joanna Widomska