Lekcja o Funduszach Europejskich - Przedsiębiorczość
10-04-2017

Już po raz czwarty w Polsce Wschodniej odbyła się akcja edukacyjna na temat. „Lekcji o Funduszach Europejskich”. W przedsięwzięciu wzięli udział uczniowie i nauczyciele ze szkół ponadgimnazjalnych. Hasłem przewodnim tej edycji była „Przedsiębiorczość”.

W naszej szkole na 45-minutowych zajęciach, które przeprowadzono 10 kwietnia młodzież kl. 1 b dowiedziała się między innymi, w jaki sposób Fundusze Europejskie mogą pomóc im przeobrazić swoje pomysły w innowacyjny biznes. Lekcja została przeprowadzona w oparciu o scenariusz oraz specjalnie przygotowany komiks.

Na zakończenie zajęć przeprowadzono konkurs – uczniowie, którzy najszybciej rozwiązali zadania, otrzymali drobne upominki.

• Paulina Haja