Najaktywniejsi bawią się najlepiej
29-05-2017

29 maja w poniedziałek grupa 40 najbardziej aktywnych uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce do Parku Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze, ufundowanej przez Radę Rodziców.

Największą popularnością cieszyła się wśród młodzieży strefa ekstremalna z niezliczoną ilością roller costerów, space bosterem i innymi zapierającymi dech atrakcjami.

Uczniowie przeżyli chwile ekscytacji połączone z dreszczykiem grozy bawiąc się na różnych „kosmicznych” urządzeniach.

Zmęczeni po całodniowym szaleństwie zgodnie stwierdzili, że warto cały rok ciężko pracować aby spędzić razem tak fascynujący dzień. Uczestnicy atrakcji Energylandii składają serdeczne podziękowania Kochanym Rodzicom - sponsorom wycieczki.

• Iwona Stankiewicz