IX Turniej Piłki Nożnej
27-09-2011

W dniu 27-09-2011 w ramach obchodów Dnia Patrona Zespołu Szkół Ponadgimnazyjalnych Nr 1 w Jędrzejowie został zorganizowany przez UMKS „Konar” coroczny już IX Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Władysława Równickiego, który otwarty został przez nauczyciela wychowania fizycznego mgr Andrzeja Fendrycha.

Do rozgrywek przystąpiły: ZSP Nr 1 oraz zaproszone szkoły: ZSP Nr 2 i I Liceum Ogólnokształcące z Jędrzejowa. Gospodarz rozgrywek ZSP Nr 1 wystawił dwa zespoły, drużyna A i B - która opierała się z uczniów klasy sportowej.

ZSP nr 1 w Jędrzejowie - drużyna A

ZSP nr 1 w Jędrzejowie - drużyna B

I LO w Jędrzejowie

ZSP nr 2 w Jędrzejowie

Turniej odbył się systemem każdy z każdym a wyniki poszczególnych meczy przedstawiały się następująco:

1. ZSP Nr 1 drużyna A – ZSP Nr 2 …………….….5:1
  2. I L.O - ZSP Nr 1 drużyna B………………….......1:3
  3. ZSP Nr 1 drużyna A – I L.O……………………...1:1
  4. ZSP Nr 1 drużyna B – ZSP Nr 2………………...1:1
  5. ZSP Nr 2 – I L.O …………………………….…...1:1
  6. ZSP Nr 1 drużyna A – ZSP Nr 1 drużyna B…...1:1

Końcowa klasyfikacja przedstawiła się następująco:

I. miejsce - ZSP Nr 1 drużyna A

II. miejsce - ZSP Nr 1 drużyna B

III. miejsce - I L.O

IV. miejsce - ZSP Nr 2

Na zakończenie Turnieju zostały rozdane nagrody, które w imieniu Dyrektora wręczał kierownik szkolenia praktycznego - pan Marcin Bielecki. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, statuetki oraz dyplomy.

W czasie trwania Turnieju został wyłoniony najlepszy strzelec oraz najlepszy bramkarz. Tytuł najlepszego strzelca otrzymał uczeń ZSP Nr 1 Sebastian Baran, miano najlepszego bramkarza otrzymał Patryk Błaszkiewicz uczeń ZSP Nr 1.

Mecze sędziował pan Józef Piotrowski a Turniej zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego ZSP Nr 1 w Jędrzejowie działający w klubie UMKS „Konar”.

• Andrzej Fendrych, Robert Wójcik