Targi Warsaw Comic Con i Good Game Expo 2017
02-06-2017

2 czerwca 2017r. uczniowie klas 1I, 2I, 3I, i 2a odwiedzili Targi Warsaw Comic Con i Good Game Expo 2017, które miały miejsce w Nadarzynie. Był to festiwal gier komputerowych, oraz fantastyki i komiksu. Na uczniów czekało wiele niezapomnianych atrakcji.

Wśród uczestników wycieczki szczególną popularnością cieszyła się strefa gamingowa obfitująca w sceny, na których rozgrywano turnieje – były m.in. zmagania w CS-a, LoLa, FIFĘ 17 i Hearthstone’a. Poza tym organizatorzy przygotowali mini-turnieje dla graczy. Miłym akcentem była strefa retro, gdzie można było zobaczyć i zagrać na komputerach sprzed kilkunastu lat.

Targi były także festiwalem fantastyki adresowanym do wszystkich fanów filmów, seriali, książek komiksów oraz gier. Uczniowie mogli odwiedzić dziesiątki stoisk z gadżetami dla fanów gier, komiksów i książek. W mniejszych salach wokół odbywały się różne prelekcje i wykłady tematyczne.

• Tomasz Chruściel