Wycieczka zwycięzców konkursu "Klasa z superfrekwencją"
03-12-2013

W dniu 3 grudnia 2013r uczniowie klasy IV e wraz z opiekunami panią Małgorzatą Wielińską i panią Pauliną Haja uczestniczyli w wycieczce do Kielc w ramach wygranej w konkursie „Klasa z superfrekwencją” organizowanym w roku szkolnym 2012/2013. Frekwencja w klasie wyniosła 94%.

Wspólnie z wychowawcą opracowaliśmy plan wycieczki i wykorzystania środków finansowych w ramach konkursu. W pierwszej kolejności pojechaliśmy do kina 7D. Sami decydowaliśmy, który film chcemy obejrzeć. W tym kinie wraz z nauczycielami otrzymaliśmy bardzo realistyczny obraz filmowej fikcji z efektami specjalnymi, które wywarły na nas niezwykle emocjonujące przeżycia. Seans trwał krótko, ale jednak poniósł za sobą niezapomniane wrażenia.

Podczas wspólnego poczęstunku, każdy opowiadał o efektach specjalnych, które osobiście towarzyszyły mu podczas projekcji filmu. Wspólny poczęstunek był również okazją do bycia razem i powspominania o tym co ciekawego wydarzyło się w ciągu prawie czterech szkolnych lat. Następnie udaliśmy się do kina „Helios” i uczestniczyliśmy w projekcji filmu "Last Vegas". Film ten wprowadził nas w świetny humor oraz dostarczył wielu tematów do rozmów w podróży powrotnej. Podczas pobytu na wycieczce towarzyszyła nam już sceneria świąteczna, która wprowadziła nas w okres świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie klasy 4e serdecznie dziękują Panu Dyrektorowi Władysławowi Równickiemu i Radzie Rodziców za ufundowanie i sfinansowanie wycieczki.

Zachęcamy wszystkich uczniów do systematycznego uczęszczania na zajęcia, zdobywania wiedzy i wygranej w konkursie "Klasa z superfrekwencją".

• Uczniowie klasy IV e