Konkursy i Olimpiady

Konkurs ”Wyspy Portugalii”
15-11-2017

Szkolny Klub Europejski podjął się koordynacji konkursu na najciekawszą prezentację multimedialną nt. ”Wyspy Portugalii” organizowanego przez Centrum Języka Portugalskiego Camões przy UMCS w Lublinie. Celem konkursu jest propagowanie oraz pogłębienie wiedzy na temat Portugalii.

Konkurs adresowany jest do uczniów gimnazjów, starszych klas szkół podstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Z naszej szkoły prezentacje przygotowało 11 uczniów z klasy 3hr oraz 4er w składzie: Patrycja Sokołowska, Anita Trela, Katarzyna Koza, Weronika Mularczyk, Katarzyna Hendel, Dominika Rosik, Sylwia Koper, Sylwia Walczyńska, Klaudia Banaszek, Piotr Ponicki, Justyna Zawilińska.

Rozstrzygnięcie konkursu w styczniu 2018 roku. SKE trzyma kciuki i zaprasza do udziału w kolejnych konkursach.

• Anna Krempińska