Akcja "Paczka dla Bohatera"
27-11-2017

Kontynuując pracę Szkolnego Klubu Wolontariatu odpowiedzieliśmy na apel Pana Łukasza Stawiarskiego, który jest organizatorem akcji „Paczka dla Bohatera” - przez ponad tydzień zbieraliśmy produkty żywnościowe i artykuły kosmetyczne dla bohaterów wojennych i opozycjonistów represjonowanych w okresie komunizmu. W ten szczególny świąteczny czas, Ci którym zawdzięczamy wolność nie mogą czuć się samotni i opuszczeni. Drobny dar serca – to dla nich Wielki Dar Pamięci.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje nie tylko żywymi lekcjami historii, na które będziemy zapraszać Bohaterów, ale także na co dzień nasi wolontariusze będą pomagać w trudach życia osobom starszym, a tak zasłużonym dla nas.

Pan Łukasz podziękował za hojność Naszych Uczniów i zaznaczył, że ilość produktów znacznie w tym roku wzrosła. Wiemy jednak, że nie o ilość tu chodzi, a o ludzki gest. Dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w Akcji.

• Anna Sioja