Konkursy i Olimpiady

Olimpiada o Ubezpieczeniach Społecznych
28-11-2017

Dnia 28.11.2017r. w naszej szkole odbył się I etap Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych realizowany pod hasłem "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Jest to czwarta edycja organizowana przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie realizujący swoje zadanie przez terenowe jednostki organizacyjne. Zadaniem konkursu jest wyłonienie trzech najlepszych uczniów do etapu drugiego, który odbędzie się w marcu 2018r.

W tym roku do Olimpiady przystąpiła klasa IV E - technik ekonomista. Wśród uczestników najwięcej punktów uzyskali uczniowie Magda Dziopa, Magdalena Życińska i Gabriel Trybek, którzy będą mogli reprezentować szkołę w drugim etapie w marcu 2018r. w Kielcach.

• Alicja Garus