Lekcja otwarta u hotelarzy
30-11-2017

Uczniowie z klasy 2H, uczestniczyli w interdyscyplinarnej lekcji otwartej z przedmiotów język angielski w hotelarstwie i techniki pracy w hotelarstwie. Zajęcia prowadzili nauczyciele przedmiotów Joanna Widomska i Marcin Białek. Tematem zajęć, było praktyczne zastosowanie procedury check-in w obsłudze gościa anglojęzycznego. W pierwszej części zajęć, nauczyciele omówili etapy procedury przyjęcia gościa do hotelu, zwracając szczególną uwagę na wykorzystanie zwrotów w języku angielskim. Druga część lekcji, poświęcona była ćwiczeniom praktycznym w języku angielskim. Uczniowie mocno zaangażowali się w wykonanie ćwiczenia, bardzo dobrze radząc sobie z postawionym problemem.

• Joanna Widomska, Marcin Białek