Mikołajki w Państwowym Przedszkolu nr 1 w Jędrzejowie
06-12-2017

Ten wyjątkowy pełen magii i wyczekiwania dzień członkowie Koła Miłośników Teatru spędzili znowu z naszymi małymi przyjaciółmi z Państwowego Przedszkola nr 1 w Jędrzejowie.

Święty Mikołaj nie kazał długo na siebie czekać. Witany był przez przedszkolaki piosenką i radosnymi okrzykami.

W rolę poczciwego Staruszka wcielił się Daniel Skowronek z klasy 2L, a towarzyszyły mu prześliczne Śnieżynki: Karolina Baran i Klaudia Trela z klasy 2L, Martyna Zimierska i Klaudia Putowska z klasy 3c oraz Dominika Rosik i Maja Kaprońska z klasy 3hr. Towarzyszył im pomocnik św. Mikołaja jednocześnie nasz pan fotograf – Dominik Głuszek z klasy 2L.

Wszyscy bawiliśmy się świetnie. Maluszki otrzymały piękne prezenty. Święty Mikołaj i jego ekipa tańczyli walczyka z dzieciaczkami i ich wychowawczyniami.

• Agnieszka Maciąg - Wojtanowska