Dla Tomka
24-01-2018

W dniu 24 stycznia Szkolne Koło PCK działające w naszej szkole zorganizowało akcję oddawania krwi. Akcja odbyła się z inicjatywy młodzieży szkolnej, która solidaryzując się z chorym kolegą Tomkiem bardzo licznie przystąpiła do oddawania krwi. Zgłosiło się około 100 ochotników: uczniów, absolwentów i pracowników szkoły oraz kolegów i znajomych Tomka. Ze względów zdrowotnych nie wszyscy jednak mogli w tym dniu oddać krew. Łącznie zebraliśmy prawie 22 litry tego bezcennego leku. Tym, którzy odpowiedzieli na apel i pojawili się 24 stycznia wspierając Tomka w walce z chorobą organizatorzy akcji serdecznie dziękują.

• Elżbieta Cichoń, Iwona Stankiewicz