Koncert dla Tomka
09-02-2018

9 lutego 2018r. Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie zorganizował koncert charytatywny pt. „Gramy dla Tomka”, na którym uczniowie zaprezentowali swoje zdolności wokalne, aktorskie, kabaretowe i muzyczne. Po raz kolejny uczniowie stanęli na wysokości zadania, zaangażowali się do akcji, pomimo że koncert był w ostatnim dniu przed feriami, frekwencja w szkole była stuprocentowa.

To już kolejna pomoc „Konarskiego” dla chorego kolegi, który zmaga się z ostrą białaczką szpikową. Wcześniej przeprowadzono akcje sprzedaży ciast, kiermasz ozdób świątecznych oraz oddawanie krwi. Dodatkowo uczniowie szkoły przygotowali swoje prace, które były licytowane podczas balu charytatywnego 3 lutego 2018r. w Ignacówce.

Cała społeczność szkolna trzyma kciuki za zdrowie Tomka.

• Katarzyna Szydłowska