Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Gimnazjalistów
05-03-2018

Dnia 05-03-2018 odbył się już po raz czwarty w naszej szkole Zimowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Gimnazjalistów o Puchar Dyrektora Szkoły.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Dyrektor Małgorzata Wojtasik a w imieniu Starosty Jędrzejowskiego pan Kazimierz Nowakowski pełnomocnik ds. sportu. Pani Dyrektor powitała przybyłe na turniej drużyny życząc wszystkim wspaniałej sportowej rywalizacji oraz zwycięstwa najlepszym.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

Grupa I:

1. Gimnazjum z Mierzwina,
  2. Gimnazjum Nr 2 w Jędrzejowie,
  3. Gimnazjum z Miąsowej.

Grupa II:

1. Gimnazjum Nr 1 w Jędrzejowie,
  2. Gimnazjum z Oksy,
  3. ZSP nr 1 w Jędrzejowie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I a wyniki drużyny nie liczyły się do końcowej klasyfikacji.

Mecze były zacięte, ale wszystkie odbyły się zgodnie z zasadami fair play.

O III miejsce walczyły zespoły z Gimnazjum z Mierzwina i Oksy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0 dla drużyny z Mierzwina.

O I miejsce walczyły zespoły z Gimnazjum Nr 2 i Gimnazjum Nr 1 z Jędrzejowa. Zwycięsko z tej rywalizacji wyszła drużyna Gimnazjum Nr 2 pokonując swoich kolegów z Gimnazjum Nr 1 wynikiem 3:1.

Zajęte miejsca:

1. - Gimnazium Nr 2 w Jędrzejowie
  2. - Gimnazium Nr 1 w Jedrzejowie
  3. - Gimnazjum z Mierzwina
  4. - Gimnazjum z Oksy
  5. - Gimnazjum z Miąsowy

Tytuł Króla Strzelców otrzymał Nazimiek Miłosz a najlepszym bramkarzem został Celary Bartosz uczniowie Gimnazjum Nr 2 w Jędrzejowie.

Mecze sędziowali uczniowie szkoły gospodarzy: Arkadiusz Foremnik oraz Patryk Kośmider.

Na zakonczenie turnieju zostały wręczone przez Dyrektora Szkoły Małgorzatę Wojtasik oraz Pana Kazimierza Nowakowskiego pamiatkowe puchary, statuetki i dyplomy. Dyrekcja Szkoły podziękowała wszystkim uczestnikom za przybycie i udział w turnieju oraz zaprosiła wszystkich na kolejne zawody już za rok.

Turniej został zorganizowany z inicjatywy Dyrektora Szkoły, Starostwa Powiatowego w Jędrzejowie i nauczycieli wychowania fizycznego ZSP Nr 1 w Jędrzejowie.

• Nauczyciele wychowania fizycznego