Uczniowie Konarskiego na Targach Logistyki
23-03-2018

23 marca 2018 r. uczniowie klasy 1,2 i 3 technikum logistycznego wzięli udział w wycieczce przedmiotowej na Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki, które odbyły się w Centrum Targowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

Podczas targów uczestnicy wyjazdu mieli możliwość zapoznania się z ofertą producentów, dystrybutorów i importerów: aut ciężarowych, naczep i przyczep, części zamiennych, wyposażenia, akcesoriów, opon, smarów, płynów eksploatacyjnych, systemów telemetrycznych, sieci serwisów, kart paliwowych i oprogramowania dla transportu. Tegoroczne targi zostały poszerzone o nowe strefy tematyczne i salony branżowe. Swoją ofertę zaprezentowali wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Chin, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji.

Największym zainteresowaniem cieszyły się stoiska związane z ciągnikami siodłowymi i autokarami, na których uczniowie mogli zasiąść za kierownicą najnowszych modeli pojazdów.

• Bartosz Grudzień