I miejsce w Turnieju Piłki Koszykowej
12-04-2018

W dniu 12-04-2018 odbył się Powiatowy Turniej Koszykówki chłopców szkół ponadgimnazjalnych o puchar Starosty Jędrzejowskiego Edmunda Kaczmarka.

Przystąpiły do niego trzy szkoły z Jędrzejowa: ZSP nr 1, ZSP nr 2 i I LO. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Dyrektor Małgorzata Wojtasik a w imieniu Starosty Jędrzejowskiego pan Kazimierz Nowakowski - pełnomocnik ds sportu.

Turniej odbył się systemem „każdy z każdym”.

Wyniki meczów:

1. I LO 40:13 ZSP nr 2
  2. I LO 13:25 ZSN nr 1
  3. ZSP nr 1 67:17 ZSP nr 2

Miejsca:

• I miejsce: ZSP nr 1 w Jędrzejowie
  • II miejsce: I LO w Jędrzejowie
  • III miejsce: ZSP nr 2 w Jędrzejowie

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

1. Korpula Kacper kl. 4L
  2. Pluta Tomasz kl. 4L
  3. Kasza Piotr kl. 3C
  4. Kamiński Karol kl. 2B
  5. Kisiel Bartłomiej kl. 2B
  6. Jankowski Bartosz kl. 2A
  7. Kot Miłosz kl. 3A
  8. Słoka Mateusz kl. 3A
  9. Nagły Michał kl. 3A
  10. Malmur Jan kl. 1I

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Kamiński Karol z kl. 2B z ZSP nr 1.

Na zakończenie turnieju zostały wręczone przez Dyrektora Szkoły Małgorzatę Wojtasik pamiątkowe puchary, statuetki i dyplomy.

Organizatorami Turnieju było Starostwo Powiatowe w Jędrzejowie i ZSP nr 1 z Jędrzejowa.

• Robert Wójcik