Konkursy i Olimpiady

II edycja Olimpiady Wiedzy o Bankach
10-12-2013

Dnia 10 grudnia w naszej szkole odbył się etap szkolny II edycji Olimpiady Wiedzy o Bankach Oszczędzam - Inwestuję, w których wzięło udział 21.092 uczestników z 706 szkół z całego Kraju. Eliminacje rozpoczęły się równocześnie we wszystkich szkołach o godz. 12.00. Na rozwiązanie testu przeznaczało się 20 minut.

W etapie tym wzięli udział uczniowie z klas:

3e: Zębala Karolina, Mazur Ilona, Kowalczyk Gabriel, Kaleta Patrycja, Magiera Ewelina, Gorzała Karolina, Dudała Anna, Więcławek Kamila,

2e: Wachowicz Dariusz, Wójcik Kamil, Zapała Dawid, Walczyńska Dominika, Sęk Dominika,

4e: Horbanowicz Marta, Kowalczyk Gabriel, Kornobis Monika, Jaskólska Sylwia.

• Anna Krempińska