Konkursy i Olimpiady

Eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”
24-04-2018

24 kwietnia 2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Woli Morawickiej (gm. Morawica) odbyły się eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Organizatorami eliminacji wojewódzkich byli: Oddział Wojewódzki Związku OSP RP, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Morawickiej i Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Morawickiej.

Grupa III (uczniowie szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych):

1. Kinga Podsiadło - II Liceum Ogólnokształcące w Kielcach.
  2. Julia Trela - I Liceum Ogólnokształcące we Włoszczowie.
  3. Sebastian Gil - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie.

• Teresa Segieta