Konkursy i Olimpiady

XIX Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich
18-12-2013

Dnia 18 grudnia w naszej szkole odbył się pierwszy etap Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich. Uczniowie zmierzyli się z testem liczącym 50 pytań. Temat wiodący XIX Turnieju brzmi: „Zarządzanie marketingiem w przedsiębiorstwie”. W etapie tym wzięli uczniowie z klas: 2e Wachowicz Dariusz, 3e Kowalczyk Gabriel, 4e Kornobis Monika, Horbanowicz Marta, Grzegorczyk Tomasz.

Do etapu okręgowego który odbędzie się 5 marca w Krakowie zakwalifikowali się: Tomasz Grzegorczyk 4e, Horbanowicz Marta 4e, Kowalczyk Gabriel 3e.

• Anna Krempińska