Świętokrzyscy hotelarze dla rynku pracy – kurs wyjazdowy turystyki prozdrowotnej
29-04-2018

Dwadzieścia kolejnych osób biorących udział w projekcie „Świętokrzyscy hotelarze dla rynku pracy”, uczestniczyło w kursie turystyki prozdrowotnej, zorganizowanego w hotelu „Uroczysko ****” w Cedzynie.

Bezpośrednio po zakwaterowaniu w hotelu, uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy robocze uczestniczące kolejno w panelach dotyczących: turystyki prozdrowotnej, sprzedaży usług, obsługi gości w centrum SPA. Zajęcia miały głównie charakter praktyczny, co dodatkowo wzbudzało zainteresowanie i aktywność uczestników.

Wszyscy uczniowie biorący udział w kursie otrzymali dyplomy.

• Marcin Białek