Drugi piknik "Rodzinnie u Konarskiego"
Filmowa relacja z drugiego pikniku "Rodzinnie u Konarskiego".
Dzień Dziecka 2023
Relacja filmowa z obchodów Dnia Dziecka w Konarskim 1 czerwca 2023.
Dzień Otwarty 2023
Relacja filmowa z Dnia Otwartego 2023 w Konarskim.
Polonez reprezentacyjny - Studniówka 2023 w "Konarskim"
Film z poloneza reprezentacyjnego zaprezentowanego przez uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Jędrzejowie im. ks. Stanisława Konarskiego podczas Studniówki 2023.
Wigilia szkolna - Jasełka 2022
Film z Jasełek wystawionych podczas szkolnej Wigilii 2022.
Belgijka z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Wspólna Belgijka z okazji Dnia Edukacji Narodowej w ZS nr 1 w Jędrzejowie.
Dzień Patrona 2022
Film z obchodów Dnia Patrona Szkoły i Rajdu szlakiem ks. Stanisława Konarskiego - 2022.
Piknik - "Rodzinnie u Konarskiego"
Filmowa relacja z pikniku "Rodzinnie u Konarskiego".
„Niech żyje bal” czyli Studniówka 2022
Studniówka 2022 - filmowa relacja z niezapomnianego i magicznego wieczoru, który był udziałem maturzystów ZS nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jędrzejowie.
Narodowe Święto Niepodległości - 2021
Film z obchodów 103. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
Dzień Patrona 2021
Film z obchodów Dnia Patrona Szkoły i Rajdu szlakiem ks. Stanisława Konarskiego - 2021.
Wirtualna Wiosna Zawodowców i IV Forum o Biznesie i Edukacji
Relacja z Wirtualnej Wiosny Zawodowców i IV Forum o Biznesie i Edukacji w formie zmienionej przez epidemię koronawirusa.
Jasełka 2020
Montaż słowno-muzyczny na temat Bożego Narodzenia przygotowany przez uczniów z Samorządu Uczniowskiego i Koła muzycznego.
RAZEM DLA LEPSZEGO INTERNETU
I nagroda w konkursie organizowanym w ramach VIII Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu. Film autorstwa Bartłomieja Kelisia i Wojciecha Ślusarczyka - uczniów klasy 3 Technikum nr 1 (technik informatyk).
Studniówka 2019 - część I
Studniówka 2019 - część II
Studniówka 2019 - część III
III część filmu ze Studniówki Konarskiego zrealizowanego przez Telewizję Ponidzie.
Studniówka 2019 - część IV
IV część filmu ze Studniówki Konarskiego zrealizowanego przez Telewizję Ponidzie.
100-lecie Odzyskania Niepodległości
Film stworzony przez uczniów naszej szkoły z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Dzień Patrona w stulecie odzyskania Niepodległości
Film z obchodów Dnia Patrona Szkoły i Rajdu szlakiem ks. Stanisława Konarskiego w roku obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
Jedna szkoła, wiele możliwości
Film promocyjny Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie przygotowany na Dni Otwarte.
Wiosna Zawodowców 2018
Relacja z IV edycji Wiosny Zawodowców w Konarskim - cyklicznej imprezy promującej szkolnictwo zawodowe.
Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym
Relacja z Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców zorganizowanych w dniu 7 lutego 2018 r.
"Kultura w sieci"
II nagroda w konkursie „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci” - film autorstwa Mai Kaprońskiej i Dominiki Rosik.
Wigilia 2017 w Konarskim
Relacja ze wspólnego spotkania wigilijnego zorganizowanego dla całej społeczności szkolnej.
"Niezniszczalni"
Teledysk do piosenki Dawida Kwiatkowskiego "Niezniszczalni" przygotowany na konkurs organizowany przez telewizję TVN do serialu "Szkoła".
Projekt Szkoła - Rajd Konarskiego
Relacja z corocznego rajdu klas pierwszych szlakiem imienia Patrona Szkoły ks. Stanisława Konarskiego.
"Konar to najlepsza szkoła w kraju!"
II miejsce w konkursie na spot reklamowy pt. "Moja szkoła" zorganizowanym przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie.
ZSP nr 1 - Wybierz pozytywnie!
Film promocyjny Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jędrzejowie przygotowany na Dni Otwarte i spotkania z gimnazjalistami.